Szkolenia w PSPDDiD

Jako członek wspierający PSPDDiD informujemy o najbliższych szkoleniach organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji.

 


 

Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji zaprasza do udziału w:

Szkoleniu podstawowym z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Zaplanowane jest ono na 9-11 października 2023 r. w Hotelu Gromada w Warszawie (ul. Powstańców Warszawy 2).

Szkoleniu podstawowym w zakresie stosowania środków ochrony roślin metodą fumigacji. Zaplanowane jest ono na 26-27 października 2023 r. w Centrum Doradztwa Rolniczego, Oddział w Poznaniu (ul. Winogrady 63).

Szkoleniu uzupełniającym w zakresie stosowania środków ochrony roślin metodą fumigacji. Zaplanowane jest ono na 27 października 2023 r. w Centrum Doradztwa Rolniczego, Oddział w Poznaniu (ul. Winogrady 63).

 

Szczegółowe informacje na temat szkoleń, ich tematyka, koszt udziału oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej pspddd.pl/szkolenia.

Pest Control News

„Pest Control News” Polska jest niezależnym czasopismem, kolportowanym bezpłatnie do osób związanych z branżą zwalczania szkodników i zabezpieczania przed nimi.

www.pestcontrolnews.com

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error
Error: Error validating access token: Sessions for the user are not allowed because the user is not a confirmed user. Type: OAuthException