Killgerm Polska Sp. z o.o. jest kolejną firmą wchodzącą w skład Killgerm Group, jednego z największych dostawców produktów dla ochrony przed szkodnikami w Europie. Oferujemy szeroki zakres innowacyjnych i wysokiej jakości produktów pest control, przywiązując szczególną wagę do stałego rozwoju i ulepszania naszych produktów, kompletnego wsparcia technicznego i szkoleń inspektorów.

Zarówno w Europie jak i na całym świecie branża ochrony przed szkodnikami ma bardzo istotne znaczenie dla zdrowia publicznego i ochrony środowiska. Zapewnia ona możliwość życia, pracy i odpoczynku w zdrowym środowisku; chroni naszą żywność przed skażeniami; zapobiega uszkodzeniom budynków przez szkodniki, takie jak gryzonie i owady.

W wyniku prowadzonych badań pojawiają się coraz lepsze i bardziej przyjazne dla środowiska produkty i techniki prowadzenia zabiegów. Wiele z nich ma na celu ograniczenie ilości pestycydów niezbędnych dla kontroli infestacji i eliminacji problemów wywoływanych przez szkodniki. Jednak, ze względu na określone czynniki, stosowanie pestycydów będzie nieuchronnie coraz częstsze, a więc musi to iść w parze z większym poziomem profesjonalizmu oraz umiejętnościami korzystania z tych produktów, tym samym zapewniając odpowiednią ochronę środowiska naturalnego.

Killgerm Polska Sp. z o.o. wzoruje się na ponad 100 letnim doświadczeniu firmy Killgerm Group tak aby udostępnić Państwu jak najszerszy asortyment najlepszych, najbardziej innowacyjnych produktów przeznaczonych do monitorowania i zwalczania wielu gatunków szkodników.

Śledzimy wszystkie nowości tak aby również Państwo mogli korzystać z najnowszych osiągnięć nauki i techniki, dostępnych firmom profesjonalnie zajmującym się kontrolą szkodników na całym świecie. Wierzymy, że nasz katalog online, z roku na rok, będzie zawierał więcej i więcej propozycji, tak aby w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania. Nawet jeśli w niniejszym katalogu, nie znajdą Państwo poszukiwanego produktu, prosimy nas o tym powiadomić, a postaramy się go dla Państwa zdobyć. Serdecznie zapraszamy do udziału w corocznie organizowanych Warsztatach Killgerm Polska. Jest to nie tylko inicjatywa mająca na celu integrację branży pest control, ale również miejsce wymiany doświadczeń, uzyskania najnowszych informacji na temat nowości pest contol.

Zapraszamy serdecznie wszystkich do współpracy!