Poproś o usunięcie konta

W Killgerm rozumiemy znaczenie Twojej prywatności i zależy nam na utrzymaniu zaufania naszych klientów. Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO) i naszym zobowiązaniem do przejrzystości, zapewniamy Ci możliwość zażądania usunięcia Twojego konta w katalogu internetowym Killgerm.

Dlaczego warto poprosić o usunięcie konta?

Usunięcie konta spowoduje usunięcie Twoich danych osobowych z naszych baz danych. Obejmuje to Twoje imię i nazwisko, adres e-mail, adres pocztowy i historię zamówień. Po usunięciu konta nie będziesz już mieć do niego dostępu.

  1. Sprawdzenie: Po otrzymaniu Twojej prośby nasz zespół sprawdzi Twoje konto pod kątem wszelkich oczekujących transakcji lub zobowiązań..
  2. Potwierdzenie: Skontaktujemy się z Tobą (za pośrednictwem adresu e-mail powiązanego z Twoim kontem), aby potwierdzić Twoją prośbę o usunięcie konta.
  3. Przetwarzanie: Po potwierdzeniu przystąpimy do usunięcia Twojego konta i wszelkich powiązanych danych osobowych. Zakończenie tego procesu zgodnie z wytycznymi RODO może zająć do 30 dni.
  4. Zakończenie: Po pomyślnym usunięciu Twojego konta wyślemy e-mail z ostatecznym potwierdzeniem.

Jak poprosić o usunięcie konta

Aby poprosić o usunięcie konta w katalogu internetowym Killgerm, wypełnij poniższy formularz. Upewnij się, że podane informacje są zgodne z danymi powiązanymi z Twoim kontem.

Dane osobowe(wymagane)
Email(wymagane)
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Pytania lub wątpliwości?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące procesu usuwania konta lub sposobu, w jaki postępujemy z Twoimi danymi osobowymi, nie wahaj się skontaktować z naszym inspektorem ochrony danych pod adresem biuro@killgerm.com .

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc i zadbać o to, aby Twoje prawa do prywatności i ochrony danych były w pełni respektowane.

Dodatkowe informacje

– Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak wykorzystujemy i chronimy Twoje dane osobowe, odwiedź naszą sekcję [Polityka prywatności] (https://killgerm.pl/polityka-prywatnosci).

Dziękujemy, że jesteś cenionym klientem. Zależy nam na zapewnieniu Ci prawa do prywatności i przestrzeganiu przepisów RODO.